Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Technická směrnice ARS 641

Kompletní technická směrnice - profesionální poslechová soustava Tesla ARS 641. Bohužel jí nemám v elektronické podobě. Pouze kopie tištěné verze. Teda ono není divu, že jí nemám v el.podobě, protože je pěkně stará :-))))

Pár řádek z Technické směrnice - profesionální poslechovu soustava ARS 641:

Určení-
Reproduktorová soustava ARS 641 je určena pro ozvučení stabilních zvukových režií a poslechových místností s kubaturou 80-180m3 při náročné kvalitativní subjektivní zvukové kontrole. Technické vlastnosti soustavy vyhovují použití ve stereofonních párech. Soustava není určena pro hudební soubory ani pro ozvučování velkých prostorů (velké sály, kina apod.)!

Popis-
Reproduktorová soustava se skládá ze dvou hlavních částí: uzavřené skříňové ozvučnice o vnitřním objemu cca 100 litrů, v jejíž dolní části je umístěn tranzistorový výkonový zesilovač 2AP 820 02, obsahující korektor ARJ 641, invertor AZJ 641, 2ks koncových zesilovačů AKW 216, stabilizátor AKJ 136 a síťovou jednotku AKJ 237 a z kovového stojanu svařeného z profilovaného materiálu čtvercového průřezu. Korektor umožňuje korekci kmitočtové charakteristiky v 5 stupních (-6, -3, 0, +3, 6) dB na 40 Hz. Obě části skříně tvoří esteticky vyvážený celek, umožňující snadnou manipulovatelnost (naklápění plusmínus 20 stupňů, změnu výšky ve třech stupních po 150mm od 1390 do 1690mm). Vlastní reproduktorová soustava je třípásmová s reproduktory uspořádanými na svislé ose. Hlubokotónový systém tvoří speciální hlubokotónový reproduktor ARN 932 o průměru 390mm, středotónový systém tvoří reproduktor o průměru 200mm ARO 664, který je oddělen od hlubokotónové části dřevěným krytem. Vysokotónový systém je umístěn v ose středotónového reproduktoru a je osazen eliptickým reproduktorem ARV 160. Ve skříni je rovněž umístěna třípásmová výhybka. Reproduktorové soustavy se vyrábějí v provedení mahagon matný nebo dub světlý-pololesk. Čelní stěna je potažena z přední strany speciální tkaninou.

Ovládání-
Prostor ve spodní části skříně obsahuje jednotky zesilovače a měřící zdířky. Ovládací prvky dílů a měřící zdířky jsou přístupné po odklopení předních kovových dvířek s pérovými zámky. K otevření jsou určeny malé obdélníkové otvory v horní části dvířek, do kterých se při odklápění zasouvá plochý nástroj (šroubovák). Zámek se uvolní pohybem nástroje nahoru.
Zezadu je prostor pro zesilovač přístupný až po vyšroubování dvou šroubů v rámu zadních dvířek. ........
........ atd... atd.... atd.... Technická směrnice je skutečně obsáhlá a jsou v ní naprosto podrobné údaje jako rozpisy elektrických součástí zesilovače, korektoru, invertoru, stabilizátoru, koncového zesilovače, výhybky,,, schemata všech těchto součástí atd.. atd... předpisy pro zkoušení atd.. atd...
 
Prohlášení o Cookies