Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

ošetření reproduktorů

Občas je vhodné gumové závěsy reproduktorů ošetřit vhodným chemickým prostředkem. Zejména pokud jsou vystaveny nepříznivým vlivům jako je sluneční záření, teplo atd... Nejprve je vhodné odstranit povrchovou vrstvu staré gumy a následně impregnovat regeneračním prostředkem. Já používám klasický Regum, ale určitě existují i další vhodné prostředky.
Dále se dost často setkáte s tím, že reproduktor vystavený slunečnímu záření hezky "vyšisuje". Tedy nejen reproduktor, ale třeba i síťky, dýha ozvučnic atd...
Níže se podívejte jak vypadá takový "vyšisovaný" reproduktor a co se s ním dá za chvilku práce udělat :-))). Ale samozřejmě na membránu nemůžete použít ledajakou barvu, žádné nitro nebo syntetiku, ale vodou ředitelnou černou barvu,,, a hezky opatrně, pomaloučku, polehoučku, citlivě,,,, membrána je z papíru!!!
Na druhé fotce, kde je již krásně tmavý vidíte na gumových závěsech ještě vlhké fleky - to se ještě nevstřebal regenerační roztok (ten je vhodné aplikovat vícekrát za sebou,,, tolikrát, kolikrát vás to bude bavit :-)))
 
Prohlášení o Cookies