Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Největší problém Bassreflexu

Tak jsem zjistil, že největším problémem bassreflexu není přesné obrácení zvukových vln do protifáze, ale tzv. "bermudský efekt"... tj. doma mizí spousta předmětů.... viz to, co jsem našel v reprosoustavách s bassreflexem, když jsem je otevřel :-)))

O bassreflexu se zde raději rozepisovat nebudu. Můj názor na tyto "díry do beden" je víceméně obecně znám. I když musím přiznat, že to někdy (někdy vyjímečně),,, no spíš "hodně vyjímečně" nehraje zase tak špatně :-))). Každopádně myslet si, že "udělám díru do bedny, dám tam nějakou trubku" a bude to hrát lépe je dost velký omyl. Pokud nebudete stavět něco podle ověřeného schématu, tak se do staveb ozvučnic "s dírou" raději nepouštějte.
 
Prohlášení o Cookies