Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Jirka - brutální bedny

Takže tohle jsou Jirkovo brutální bedny. Jen pro porovnání velikosti - Jirka má dva metry a bedny přesně 170cm !!!
Osazení na 8 ohmů - tj. 2 x ARN 8604, ARZ 4608, ARV 3608. Ještě jsem za ním nezajel si je poslechnout, ale basy to asi bude mít brutální.
Zařazeno se souhlasem autora do rubriky "Vaše projekty". Pokud máte něco s čím se chcete podělit s ostatními, tak klidně pošlete foto....

Jirkův komentář: "Když sem poprvé zapnul tyhle reprobedny tak sem neměl slov tak čisté ale přitom doslova monumentální basy jsem od nich neočekával. Středy a výšky mě také ohromily svou sílou a čistým zvukem, musel jsem je dokonce přez evalizér trochu stáhnout. Po první zkoušce, kterou jsem provedl v tátově dílně, jen pro představu místnost 10x20 metrů, okamžitě začaly vybrovat okna a všechno se klepat dokonce to uklepaly ze zdi 4 hasící přístroje a 2 zářivky ze stropu. No abych to shrnul hudbu z těchto beden neni jen slyšet ale i cítit :D. Hrájí nádherně."
 
Prohlášení o Cookies