Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

RFT HMK-D 100

Computer Controlled Cassette Deck.

Přestože se nejedná o Teslu, tak si myslím, že výrobky východoněmecké firmy RFT si zaslouží také naši pozornost. Zejména reprosoustavy, které se svým zvukem teslám minimálně vyrovnají. Především malé reprosoustavy vynikají svým mohutným basovým projevem. Elektronicky řízené kazetové receivery jsou skutečně dost unikátními přístroji s váhou cca kolem 8 kilogramů! Tunery jsou přesné a zvukově velmi kvalitní. Zesilovače lze zvukem i výkonem přirovnat k typu Tesla AZS 223/222. To platí samozřejmě pouze pokud jsou technicky v pořádku, což se bohužel o většině těchto přístrojů vzhledem ke stáří říci nedá.

K přenechání.
 
Prohlášení o Cookies