Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Vynikající značkový autoservis

Měl jsem pár dotazů, proč jezdím servisovat auta až do Budějovic. Takže jen na vysvětlenou - (tedy asi pouze pro ty, kteří jezdí stejnou značku jako já). Prostě až budete potřebovat odservisovat auto, tak si to tam vyzkoušejte a zjistíte, že přestože je to kus cesty, tak se vám to "sakra rentuje". Není problém domluvit si kompletní servis "na počkání", takže se usadíte v příjemné "čekárně" k počítači, který je k dispozici pro zákazníky, vyřídíte si elektronickou poštu, dáte si kafčo a než vám začne být dlouhá chvíle, tak frčíte zpátky.

civatrans
 
Prohlášení o Cookies