Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Lampové stereo

Toto se asi nedá nazvat "projektem", protože jsem to nevymyslel já, ale přesto si myslím, že to může být zajímavou inspirací. Od té doby, co jsem si tady zapojil moje první lampové stereo, mám totiž problém s tím abych se dokopal vůbec zapnout Yamahu, Rotela nebo kterýkoliv z mých - jinak vynikajích - zesilovačů nebo receiverů. Je to naprosto něco jiného, pro moje uši výrazně příjemnější zvukový projev. A to se zatím jedná pouze o dva koncáky z mono zesilovačů Tesla Music 70 zapojených do sterea, pouze přes jeden poťák a bez korekcí. Bez jakýchkoliv repasí, momentálně ještě jedu na staré původní elektronky, na staré kondíky atd... a přesto je to to nejlepší, co jsem tady kdy měl.,, opět zase pro moje uši.
A dalším logickým krokem je stavba, která se už možná tak trošku "projektíkem" nazvat dá... tj. stereozesilovač za využití součástek z elektronkových zesilovačů - tj. opět dva další koncáky Tesla Music 70 (už je tady mám připravené) v jednom novém, o trošku větším kabinetu než je jeden původní Music 70, nový čelní panel, kvalitní poťák, nové elektronky Tesla (myšleno nepoužité,,, zásobička už je tady), nové kondíky a další součástky,,, prostě takový menší repas - výměna součástek, které mají vliv na zvukový projev. Už se na tom pomaloučku začíná dělat. Nebude to hned, ale bude to.... Každopádně se bude jednat o dva naprosto samostatné mono zesilovače v jednom kabinetu schopné provozu i jednotlivě.
 
Prohlášení o Cookies