Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Knihy k vypůjčení

Protože žádný učený z nebe nespadl a já jsem také takový audio laik jako většina z vás,,, nebo jsem jím alespoň před nějakou dobou byl a rozhodně si nedělám patent na rozum,,, tak si myslím, že je vhodné načerpat informace z "chytrých knížek". Tedy ne že by v nich byly nějaká úžasná moudra, ale určitě stojí za to si je projít a ušetřit si tu nejtěžší a také nejdražší metodu "pokus - omyl".
Proto se snažím sehnat staré publikace. Je to dost problematické, protože kdo je má doma, ten je většinou neprodá. A pokud ano, tak občas stojí docela "ranec" viz třeba kniha "Reproduktory a reproduktorové soustavy - Svoboda, Štefan" - sehnat jí pod 250 korun je docela "kumšt", mám tady dvě a za každou jsem musel vysolit ještě o pár kaček více.
Rozhodl jsem se tedy vytvořit takovou knihovnu, která bude k dispozici mým audiopřátelům a dalším zájemcům o kvalitní ozvučení domácích prostor. Přemýšlel jsem jaká nastavit pravidla,,,, takže - půjčit si je můžete samozřejmě zdarma (i když sem tam nějaká koruna na doplnění dalších výtisků se vždycky hodí - takže výpůjčné "dobrovolné"). Ale z vlastní zkušenosti vím, že když člověka nic netlačí k tomu aby něco udělal, tak se k tomu nemůže "dokopat", proto prosím při vypůjčení o zálohu, která bude dost vysoká na to, aby se sem knížky zase vrátily ve slušném stavu. Tedy alespoň věřím, že se mi sem zase vrátí. Vratná záloha jako v každé video a DVD půjčovně - pětistovka.

Máte-li nějaké odborné publikace navíc a chtěli byste je poskytnout do této knihovny, tak samozřejmě budu rád za jakoukoliv nabídku. Samozřejmě vám je zaplatím.

Knihy k dispozici:
 
Prohlášení o Cookies