Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Novinky únor 2010

Vytvořeno 17.02.2010 14:07:22 | Poslední změna 17.02.2010 23:49:02
První pokus o newsletter - novinky únor 2010.

Děkuji všem návštěvníkům mého webu za pozitivní komentáře, informace atd...

Právě mi přivezli dost unikátní reprosoustavy, které jsem viděl poprvé a podařilo se mi je získat. Jedná se o originální modifikaci Tesla ARS 1054, kterou vyrobila Tesla Bratislava pod označením 1PF 067 71. Provedení je však kompletně dýhované včetně přední desky. Vzhledově tak výrazně převyšuje standardní provedení Tesla ARS 1054.
Osazení komentovat nemusím, předpokládám že je všem jasné.

Dalšími novinkami je doplnění reprosoustav typu 7xx. Zatím jsem totiž měl pouze jednu reprosoustavu ARS 736, ale podařilo se mi od známého, kterého jsem neviděl asi 25 let a náhodou jsem ho potkal, získat Tesla DIXI. Tesla DIXI nesou označení Tesla ARS 732 a mají stejný rozměr jako ARS 736. Následně jsem ještě sehnal pár Tesla ARS 731 opět s jiným osazením. Tyto všechny reprosoustavy již na webu jsou.

Z miniaturních reprosoustaviček jsem rozšířil sbírku o Tesla ARS 904 (viz web)

Z gramofonů se mi konečně podařilo získat další gramo NC580 ve výborném stavu, takže jsem mohl to své krásné původní vrátit z poslechovky opět do obýváku a automatická Aiwa LX-70 mohla opustit poslechovku a jít do světa (byla na mne příliš moderní a příliš automatická, přestože zvukově vůbec nebyla špatná)

Ze zahraničních reprosoustav jsem pro zajímavost koupil reprosoustavy Radiotechnika S-30B, protože jsem slyšel chválu na jejich zvukový projev. Bohužel jsem si zatím jejich zvuku moc neužil, protože opět klasický příklad nákupu na internetu - jeden basák odpálený. Ale podařilo se mi zajistit dva s největší pravděpodobností stejné basáky,,, tak uvidím jak to bude hrát.

Ze zahraničních přístrojů zde mám jako novinku Grundig studio 2040 hi-fi Quadro. Nemohl jsem si ho nevzít, když jsem si byl pro jedny reprosoustavy. Quadro gramofonů se moc nevyrobilo a je to tedy docela zajímavý přístroj. Váha cca 18kg! Bohužel není plně funkční. Pokud byste si ho chtěli někdo rozchodit, tak je k dispozici

Aktuální info k tomu co mi momentálně přebývá a mohu nabídnout najdete vždy v rubrice "K přenechání"


Jarda
www.tesla.iplace.cz