Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Zesilovače zahraniční

Zesilovače v této rubrice nemám - pouze jsem si je někdy vyzkoušel, pokud sháníte zesilovač, tak se podívejte do rubriky vyměním-prodám, podrubrika zesilovače a receivery.

Zesilovače zahraničních výrobců samozřejmě do své sbírky zařadit nemohu, ale protože se stále opakují dotazy milovníků reprosoustav Tesla na to, jaký zesilovač je k Teslám nejvhodnější, tak se snažím zde v poslechovce vyzkoušet nejrůznější značky a typy. A pokud vás zajímá co to kdysi stálo tak v levém panelu dole je rubrika s původními cenami nových přístrojů jak československé, tak i zahraniční výroby.
A jako odpověď na dotazy jak který zesilovač hraje si tady udělám takovou tabulčičku toho co jsem vyzkoušel s reprosoustavami Tesla a seřadím zesilovače podle toho jak si s Teslami rozumí,,, opět podotýkám že se jedná čistě o můj poslechový dojem. Jednotlivé typy zesilovačů ohodnotím v závorce známkami od 1 do 10, kdy 10 je nejlepší zvukový dojem.
Sansui A-510 ( 6 ) - přesné detaily, velmi příjemný zvuk, velmi čisté nerozmazané a přesto silné basy

Technics SA-GX 230 (5) - bez výhrad (ještě starší poctivá neošizená práce)

AZS 222 (3) - dostatečné k menším reprosoustavám, zvukový projev asi všichni známe.

AZS 223 (3) - dostatečné k menším reprosoustavám, zvukový projev stejný jako 222
 
Prohlášení o Cookies