Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

ZDARMA

Pro známé audiopřátele naprosto grátis. Pro ostatní třeba za flašku, za kinder vajíčka pro děti, za žárovičky na podsvětlení stupnic přístrojů, za nějaký kabel, konektor, reproduktor atd.... prostě pouze z toho důvodu, aby někoho nenapadlo brát si ode mne občas docela hezké kousky s cílem je následně například rozkuchat na díly a prodat... to umím také, ale třeba u starých gramorádií by to byla podle mne dost škoda. Rád bych aby sloužily někde třeba jen jako hezká dekorace atd... přestože některé přístroje jsou funkční a i samotná přenoska z nich má cenu pěkných pár kaček.

Základní podmínkou je samozřejmě osobní odběr. Logicky to přece nebudu balit a jezdit s tím ještě na poštu :-)))

To, že to je zdarma se samozřejmě vztahuje pouze na tuto rubriku. V ostatních rubrikách jsou přístroje, reprosoustavy, reproduktory atd.., které samozřejmě zadarmo nedám. Ale téměř vždy je možná výměna za něco co zase sháním já. Alespoň většinou bych dal přednost výměně před úhradou v penězích. Peníze přijdou na řadu až v případě, že nemáte nic zajímavého jako adekvátní protihodnotu.
Torza šasíček od gramofonů s funkčními motorky atd... no ony jsou většinou kompletní, ale vždy když se tady u mne někdo objeví, tak si z toho vytáhne přenosku. Takže většinou bez přenosek.

Plexi kryty na gramofony. Jak zahraniční, tak tuzemské.

Sextet 632 A - myslím že je funkční, pro známé grátis, pro cizí za flašku.

Ozvučnice pro menší reprosoustavy - pro známé grátis, pro cizí za flašku.
Tak tohle není zdarma - ale skoro zadarmo - mám tady asi stopadesát nepoužitých nových žárovek 40W, klasická velikost, klasický závit E27. Takže bych je nechal tak po pětikačce. Teda nechal bych jich tak asi stovku a padesát si jich nechám do důchodu :-))). Odběr libovolného množství. Klidně po jedné :-)))
 
Prohlášení o Cookies