Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Záruka

Pokud přenechávám jakékoliv reproduktory nebo zařízení, tak samozřejmě ručím za to, že jsou reproduktory nebo zařízení v takovém stavu, který odpovídá mému popisu. Pokud se jedná o reproduktory u kterých uvádím 100% kvalitu zvuku, tak je možné v případě jakékoliv - i minimální nespokojenosti se zvukovým projevem reproduktory opět vrátit. Nejdůležitější je, abyste byli se zvukem spokojení. Protože jsou značné zvukové rozdíly mezi jednotlivými typy reproduktorů, tak je vhodné prodiskutovat jejich základní použití, abychom vybrali skutečně optimální typ. Jak příklad mohu uvést reproduktory šestkové řady ve čtyřohmovém provedení - ARN 664, ARN 6604, ARN 6614. Každý z těchto reproduktorů se liší tabulkově především maximálním špičkovým příkonem, ale jsou mezi nimi i výrazné zvukové rozdíly. Pro kvalitnější poslech je jednoznačně nejvhodnější nejstarší z těchto typů - tj. ARN 664. Nejvyšší zatížení naopak snese typ ARN 6614.
 
Prohlášení o Cookies