Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

VÝHYBKY

Stavíte si svůj vlastní projekt? Potřebujete "pořádné" výhybky? Stačí se podívat do vnitřností běžně prodávaných reprosoustav současné produkce a každému je jasné, že "ošizené" cívečky miniaturních rozměrů jaksi asi moc vyhovovat nebudou. Takže zde máte k dispozici řadu ověřených výhybek jak pro třípásmové, tak dvoupásmové reprosoustavy. K dispozci jsou i samostatné cívky či velké krabicové kondenzátory (doplním).
Na fotkách nejsou všechny výhybky, které zde mám k dispozici. Pokud máte nějaký konkrétní požadavek, tak písněte mailíka.

Na obrázku vidíte také pár originálních schémat (reprosoustavy ARS 1054, 1058, 1034, 1038)

Pokud si stavíte výhybky a nemáte možnost proměřit si indukčnost cívek, tak vám je mohu proměřit, případně upravit na poždadovanou hodnotu. Mám k dispozici profesionální, přesný, digitální měřící přístroj.
Dále bych asi našel ARS 840, 1PF06708, ARS 1018.
 
Prohlášení o Cookies