Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

REPROSOUSTAVY ZAHR.

Kde se tady u mne vlastně berou zahraniční reprosoustavy? No je to jednoduché - spousta lidí ví, že sháním do sbírky staré tesly a bohužel nebo spíš bohudíky nedokáží občas rozlišit co je tesla, co je supraphon a co je vlastně úplně něco jiného. A když už mi to přivezou, tak je není možné odmítnout.
A to je vlastně dobře, protože takové poctivé východoněmecké RFT rozhodně stojí za poslech. Samozřejmě, že nebudu hanět moje milované tesličky, ale pokud mám být spravedlivý, tak určité kousky od RFT, Videotonu nebo ruské Elektroniky hrají výborně,,, a někdy i lépe :-))).
Pokud se podíváte na malinkaté RFT B3010 s bassreflexem, tak je téměř neuvěřitelné, že jsou schopné ozvučit i hlučnou hospodu či bar, natož pak pokoj nějakého teenagera. A třípásmovky B9271 - s těmi se dá udělat už docela slušná párty nebo menší diskotéka. Při velmi slušné zvukové kvalitě si je dovolím zatížit více než například ARS 1058. Není to sice moje "krevní skupina", ale například pro mladého kluka co chce výborné reprosoustavy nejen na domácí poslech, ale také na "mejdany" je to vynikající volba. A víceméně totéž platí i o východoněmeckých zesilovačích RFT, Robotron atd... výkon sice nehýří nějakými hausnumery v řádu stovek wattů jako třeba novodobé yamahy (viz rubrika Vaše recenze a komentáře: 100W na surroundy u yamahy znamenají v reálu 7,5 Watt sinus!!!), ale jedná se o poctivé staré německé watty. Takže co se týká výkonu, tak i ten nejobyčejnější RFT zesilovač s 2x20W sinus dokáže rozhýbat membrány velkých basáků lépe, než předražené dálněvýchodní novodobé šmejdy typu sony, technics atd... To neplatí samozřejmě o staré poctivé japonské výrobě. To je jiná kapitola.
Zahraničních reprosoustav tady mám momentálně výrazně více než vidíte na fotkách,,, nějak časově nestiháááám :-))) Foto a technické popisy doplním. .....prostě jsem se zatím nedostal k tomu je nafotit. A pokud byste neměli vysoké nároky na zvukovou kvalitu a byli momentálně v nepříliš dobré finanční situaci, tak zde najdu také pár "plasťáků", nebo nějakých jiných reprosoustav od "hypermarketových věží", které vám mohu dát zdarma,,, mě se tady uvolní místo v poslechovce a vy nebudete mít v pokoji "ticho" :-))). Nejsou sice samozřejmě použitelné pro Hi-Fi, ale službu také ještě udělají (na aktuální stav se prosím zeptejte mailem.... znáte to - když je něco zadarmo, tak to tady asi dlouho nevydrží :-)))

V případě zájmu prosím o specifikaci vašich představ a určitě vybereme něco, co vám bude zvukově vyhovovat.

Dále jsou k dispozici i samostatné reproduktory ITT atd.... (doplním co nejdříve).
GARÁŽOVKY - tento můj specifický termín pro reprosoustavy možná na první pohled či poslech zní hanlivě. Ale trochu se nad tímto názvem zamysleme. Co potřebujeme od reprosoustav v dílně či garáži??? Rozhodně ne nějaký uskřípaný, plochý a nevýrazný zvukový projev jako od většiny současných reprosoustav, které koupíte jak v hypermarketech, tak bohužel i za mnoho a mnoho tisícovek ve specializovaných audioprodejnách. V dílně i garáži totiž většinou "pracujeme" s nářadím, lezeme pod autem atd... a proto je nutné aby reprosoustavy krásně "vyplnily" vnitřní prostor objektu mohutným basovým projevem. Na vzhledu nám v tomto případě naprosto nezáleží - za chvíli budou stejně zaprášené, zacákané od rezistinu nebo od nejrůznějších barev a jiných sajrajtů. To co chceme je - aby pořádně hrály!!! Aby bylo slyšet rádio i když nastartujeme motor, budeme vrtat a tak podobně. Takže tady jsou:

číslo 1 - do prostoru cca 40m2, dvoupásmo, osazené poctivými reproduktory RFT, plnohodnotná výhybka, festovní ozvučnice 20mm stěny i zadní víko. Vnější vzhled odpovídá názvu "garážovky". Ale zvukově ve vaší dílně přehrají cokoliv z audioobchodu za mnoho tisíc korun. Na zadní desce v horní části kus ocelové pasoviny s otvorem pro pověšení na zeď. Prostě jen pověsíte na hřebík, natáhnete dvoulinku a hrajete,,, tedy lépe řečeno na pořádný nastřelovák nebo na festovní šroub či hák, protože jinak vám to spadne na hlavu.

další doplním,,, ale mám momentálně už jen do "garáží" a malých "dílniček" - cca do 15m2,,, info mailem,,, nestíháááám

tak už jich tady mám více... aktuální info mailem... nestíhááám
 
Prohlášení o Cookies