Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla ARS 641 (R12)

Poslechové monitory vyráběné na zakázku pro Český rozhlas. Pro detailnější popis se podívejte do rubriky Reprosoustavy. Každopádně je to určitě to nejlepší, co kdy bylo u nás vyrobeno (teda podle mého názoru). Sběratelská rarita. Rozhodně to není o tom přijet, dát mi nějaké peníze a odvézt. V tomto případě se budu sakra rozmýšlet zda tyto unikáty někomu přenechám. A pokud ano, tak chci přesně vědět komu, kde budou umístěny a ověřit si, zda nový majitel je skutečně milovník Tesly, zda dokáže mít k takovéto raritě vztah atd... Jsou prakticky téměř nesehnatelné a kdo je má, ten si jich sakra hledí. Nedopustím aby skončily někde, kde si jich nebudou patřičně vážit. Ten kdo je zná a slyšel je hrát ví o čem píši. Vysoká citlivost, basy od 31 Hz, krásný zvuk. Váha 67 kg/ks.
 
Prohlášení o Cookies