Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla ARS 1054

Klasické obývákovky, prakticky netknuté. Perfektní stav i zvuk.
Mám i další sady reprosoustav, některé profi původní tovární výroba, některé amatérské stavby - opět velmi slušně zpracované. Aktuální info podám mailem.

Z manuálu:
ARS 1054 je třípásmová reproduktorová soustava o vnitřním objemu 50 litrů s vyváženou reprodukcí. Přenos nízkých kmitočtů zajišťuje nízkorezonanční reproduktor o průměru 312mm. K přenosu středních kmitočtů je použit středotónový reproduktor o rozměrech 123x123mm. Vyzařování vysokých kmitočtů zajišťuje vysokotónový reproduktor s hemisférickou membránou. Ozvučnici soustavy tvoří zcela uzavřená skříň. Povrch skříně je zušlechtěn dýhováním.....atd... atd.

Zkráceně: "hraje to fakt super"
Reproduktory: ARN 8604, ARZ 4604, ARV 3604
Rozměry: 68x40x29 cm bez sítěk
Rozhodně stojí za to si je poslechnout!!! Povrchová úprava dýha, podle mého názoru super "obývákové" reprosoustavy
 
Prohlášení o Cookies