Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

REPRODUKTORY ZAHR.

Aktuálně, mám zde středy i výšky videoton z reprosoustav Orion, nestíhal jsem je nafotit. Ale tohle by mohlo zaujmout někoho kdo má Oriony doma, protože ty střeďáky s průhlednou modrou kalotou jsou samostatně prakticky nesehnatelné. Dále mám několik reprosoustav Videoton, také jsem to nestíhal nafotit.
Některé reproduktory mám volně, ale pokud vám třeba odešel reproduktor v reprosoustavách RFT, Grundig, Dual atd... tak je možné se domluvit i na poskytnutí reproduktoru z mých reprosoustav. Případně vybereme vhodnou alternativní náhradu.
Dále je možné použít například výborné reproduktory RFT, Grundig, Videoton pro stavbu vlastních projektů,,, samozřejmě za předpokladu, že nechcete dát přednost naší milované Tesle. Ovšem pokud chcete například vlastní projekt reprosoustav s minimálním objemem při dosažení co nejnižších kmitočtů, tak některé z těchto reproduktorů budou pravděpodobně nejdosažitelnějším řešením. Malé tesly ARZ 368 a 369, které by pro tyto projekty byly vhodným řešením jsou totiž velmi problematicky sehnatelné.
 
Prohlášení o Cookies