Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla ARN 8608

Rozměry: průměr 312mm, hloubka 128mm, výška vzduchové mezery 8mm, výška kmitací cívky 20mm, vnitřní průměr kmitací cívky 51,7mm, hmotnost 4,5 kg.
Rezonanční kmitočet bez ozvučnice 20Hz (max. 28Hz). Rezonanční kmitočet v uzavřené ozvučnici 50 litrů bez tlumící výplně 51Hz (max. 60Hz). Jmenovitý kmitočtový rozsah 35-1000 Hz (min. 40-1000 Hz), Charakteristická citlivost 89 dB, maximální standardní příkon 30W, mezní zatížitelnost (DIN 45 500) 50W. (pozn: "mezní zatížitelnost je hodnota sinusového příkonu, který reproduktor při krátkodobém - max.2 sec. - zatížení snese, aniž by došlo ke slyšitelným nárazům pohyblivých částí reproduktory na jeho pevné části nebo k mechanickému či tepelnému poškození kmitací soustavy reproduktoru")

Text z průvodní dokumentace (výtah z textu):
Reproduktory ARN 8604 a ARN 8608 jsou hlubokotónové přímovyzařující elektrodynamické reproduktory kruhového tvaru, vyznačující se velmi dobrým přenosem nejnižších tónů. Jsou určeny pro osazení hlubokotónové části vícepásmových reproduktorových soustav. Doporučený vnitřní objem zdela uzavřené skříňové ozvučnice je cca 50 litrů. Nosnou částí je koš reproduktoru navržený jako odlitek z hliníkové slitiny. Ke koši je připevněn feritový magnetický obvod a kmitací soustava. Zdrojem magnetické energie je magnet z anizotropního feritu typu D 330 s energetickým součinem minimálně 26,4 kJ/m3. Kmitací soustavu tvoří kuželová membrána, kmitací cívka, středící membrána a krycí kopulka. Závěs vyzařovací membrány tvoří půkruhová gumová vlnka.
 
Prohlášení o Cookies