Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

PRO "MUZIKANTY " 1.

Delicia Guitar 60W - perfektní stav (foto výše).
Jinak já sem z prostorových důvodů nemohu brát profesionální velké bedny, i když tyto nabídky mám. Takže pokud jste třeba začínající skupina a logicky máte hluboko do kapsy, tak vám mohu zkusit zajistit vybavení. Nabízejí mi profi subwoofery (zahraniční) a spoustu dalších velkých reprobeden a zesilovačů, dále mám dost známých co dělají pro "známé" hudební skupiny - a tito profíci na vysoké úrovni dost často obměňují své vybavení - takže je možné mít skutečně profi zařízení za zlomek původní ceny, která byla ve statisících.
 
Prohlášení o Cookies