Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

PRO "BASTLÍŘE"

Pokud něco sháníte - tak písněte dotaz mailem, mám toho tady víc než jsem dal na web, nějak nestíhám aktualizovat. Pokud sháníte slušný zesík, tape deck, tuner atd... tak si určitě něco vyberete. Některé přístroje patří mezi špičková zařízení, akorát potřebují někdy větší opravu někdy jen trochu doladit....V této rubrice budou přístroje, které jsou buď nefunkční nebo nejsou plně funkční, zvukově se mi nelíbí atd... prostě mašinky k opravě nebo doladění a dodělání.

Mám toho výrazně více než je uvedeno zde v této rubrice. Mohu nabídnout celou řadu zesilovačů, které jedou třeba jen na jeden kanál nebo mají jiné vady. Některé z nich jsou jinak vynikající přístroje. Momentálně například Uher VG838 (Harmann Kardon) - jede na jeden kanál - vzhledově jako nový (stav k 6.6.2010).
Jinak časově nestíhám aktualizovat, kdyžtak písněte dotaz.
 
Prohlášení o Cookies