Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

PRO "AUTA"

Chcete si ozvučit ve slušné kvalitě auto. Tak raději zapomeňte na nové čínské šmejdy "věhlasných značek" jako Pion..., Son., atd... a sáhněte po něčem, co bude hrát skutečně slušně. Svými rozměry vyhovují zástavbovým rozměrům do dveří například velmi slušné reproduktory ARO 4504 (viz technické parametry).

A pokud chcete mít skutečně HI-FI dle DIN 45500, tak jsou zde třeba kompletní, kompaktní německé reprosoustavy Grundig Flachbox s hloubkou pouhých 7cm!!!
Svými rozměry umožní například montáž na zadní plato, místo plastových škatuliček výše zmíněných značek. A pokud by to někomu nestačilo a chtěl mít v autě něco jako diskotéku - tak by byly flachboxy o rozměrech 54,5 x 33 x 9 cm, jejichž montáž by byla nutná pod zadní plato - ale měli byste sakra festovní ozvučnice a v autě skutečnou diskotéku.
 
Prohlášení o Cookies