Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

KOMPLETNÍ SESTAVY

Postupem času se mi podařilo dát dohromady kousky, které k sobě původně patří a proto mohu nabídnout kompletní sestavy tak, jak byly kdysi prodávány originálně. Některé jsou víceméně běžné, ale některé jsou dost unikátní (například Dual).

1. Sestava Dual - tj. zesilovač CV 120 - (cena pouze samotného zesilovače byla v 70. letech 840 DEM), tuner CT 18, magnetofon C 901 a reprosoustavy Studio System Konzert Lautsprecherbox Dual Reflex System ( 57 x 30 x 23 cm), datum výroby 18. února 1975.

2. Sestavy Tesla Z710A, T710A a reprosoustavy 1PF06776. (foto nepřikládám, předpokládám, že každý tuto sestavu zná. A kdo ne, tak se podívejte prosím do rubriky zesilovače a reprosoustavy.

3. Sestavy RFT - jsou možné nejrůznější kombinace ze zesilovačů, tunerů, receiverů a reprosoustav. Na foto jen jeden příklad (možná doplním i další fotky)
 
Prohlášení o Cookies