Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

ELEKTRONKY TESLA

Podařilo se mi získat dvě krabice nepoužitých elektronek Tesla EL 34. Což je prakticky "zlatý poklad" pro každého fandu kvalitního lampového audia. Takže si za prvé vybavím své lampáčky nepoužitými lampičkami a za druhé je teoreticky mohu nabídnout výměnou za nějaké zajímavé kousky do sbírky, které se mi nedaří sehnat. Výslovně upozorňuji, že nejsou na prodej, protože sehnat staré a ještě poctivě vyrobené kvalitní EL 34 je prakticky téměř nemožné. Ale jestli máte něco zajímavého co by se mi mohlo hodit do sbírky, tak můžete nabídnout. Chleba nežerou a klidně si je tady nechám "do důchodu".
 
Prohlášení o Cookies