Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

DOMÁCÍ KINA

Kvalitní prostorový zvuk domácího kina vyžaduje určité základní předpoklady. Abych se neopakoval, tak si prosím přečtěte pár řádek o domácím kinu v pravých panelech.

Co se týká reprosoustav vhodných pro domácí kino, tak z těch stovek a stovek (spočítat to skutečně již nedokáži, ale bude jich tak kolem tisícovky) reprosoustav co mám k dispozici, můžeme sestavit domácí kino prakticky do jakéhokoliv interieru.
Aktuální nabídku zahraničních AV receiverů vhodných pro domácí kino naleznete na níže uvedeném odkazu mezi zahraničními zesilovači a receivery. Mohu doporučit například velmi slušný AV receiver Onkyo. Sice to není stejný model, který používám já, ale je v perfektním stavu a běžné uživatele s běžnými bytovými prostory určitě uspokojí.
 
Prohlášení o Cookies