Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

CENTRÁLNÍ REPROSOUSTAVY a sestavy pro domácí kino

Pokud jste zabrousili do této rubriky, tak předpokládám, že chcete řešit ozvučení domácího kina. Proto prosím, než začnete vážně vybírat (natožpak cokoliv kupovat) - přečtěte si takové moje krátké povídání o domácím kinu... je to v pravém sloupci takový malinkatý modrý odkazíček - "domácí kino" skoro až dole v rubrice "Různé tipy, co a jak..." Nechci se tady opakovat, jsou tam i fotky a pár podle mého názoru zajímavých informací... je to ovšem čistě můj osobní názor a náhled na domácí kino,,, nedělám si patent na rozum, takže se mnou nemusíte souhlasit atd...

To co je napsané v odkazu - "domácí kino" shrnu pouze jednou větou,,, či lépe jedním slovem: "CENTER" "CENTER" "CENTER" - prostě základem domácího kina je centrální reprosoustava, která musí být minimálně stejně kvalitní, jako jsou levá a pravá přední.
Takže pokud vidíte někde v audioobchodech nabídky sestav 5.1. a tak podobně s nějakým malým chrchlátkem zvícím velikosti krabičky od cigaret nebo třeba krabicového "mlíka", tak zapomeňte, že by to mohlo vůbec nějak slušně hrát. Ať je na tom napsané cokoliv... prostě "čelem vzad" a pryč od toho.
Jako "ideální" centrální reprosoustavu - tedy pokud si to můžete z prostorových důvodů dovolit - doporučuji například Tesla ARS 840 nebo třeba dvě paralelně - jako to mám já :-))) to už je takový centříček o váze 40kg. Na druhou stranu na to zase můžete bez obav postavit i větší TV, ta moje má 54 kg a reprosoustavám to samozřejmě nevadí, naopak jim zatížení udělá dobře.
Ale pro ty, kteří nemají dostatek prostoru je například výborné řešení Tesla ARS 944, Tesla ARS 934, ARS 1034, ARS 1038,,, atd... Prostě cokoliv co bude "slušná reprosoustava" s odpovídajícími parametry.
 
Prohlášení o Cookies