Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

CD a DVD přehrávače

Pokud sháníte nějaký slušný CD přehrávač, tak mám pár kousků poctivých CD tesla. Některé třeba i 3x ten samý model, takže mohu za něco vyměnit nebo prodat.
Aktuálně:
CD MC 901, 902, 911
A pokud potřebujete něco laciného, tak není problém najít nějaké Sony, Technics, Kenwood i jiné značky v různém vzhledovém stavu. Ideálně jako barterový obchod třeba za takové dva domácí králíky, demižon vína atd... atd... No v krajním případě si vezmu i ty "hnusný barevný papírky" co po nich všichni (teda hlavně ženský) tak šílí :-))) Tedy samozřejmě pokud se nejedná o nějaké skutečně slušné přístroje.... protože Sony (kdysi dávno) vyrábělo sakra kvalitní mašinky.... jenomže to už je historie.
 
Prohlášení o Cookies