Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Balení

Pokud někomu něco posílám poštou, tak to také vyžaduje kvalitní zabalení. Na pár fotkách zde vidíte jak vypadají "moje balíky". Nečekejte tedy úhlednou krabičku jako když vám mobilní operátor posílá nový telefon. Přijde vám poštou "nevzhledné bago" obložené hromadou polystyrenu (především ze spodní strany krabice), občas z boku kus dřevěné desky (viz foto - zabalení kotoučového magnetofonu Nordmende), která chrání křehký plexisklový kryt před promáčknutím atd... Veškerá elektronika je nejdříve obalena průhlednou stahovací igelitovou fólií (tou co se ve fabrikách stahují kartony na paletě). Tato fólie chrání přístroje před znečištěním od prachu a jiného "svinstva" z výplňového materiálu. Dále je zařízení obloženo výplňovým materiálem (někdy volně obloženo řezankou z papíru, molitanu, polystyrenu, někdy nafest obaleno měkkou molitanovou, bublinkovou či jinou fólií). A jak vidíte na fotkách, tak je karton zvenku podložen a někdy i obložen polystyrenem. Při balení to nadělá pěkný "bordel" a balení kotoučáku či větších reprosoustav mi zabere vždy minimálně hodinu čistého času,,, sežere to cca 10 metrů fólie a kolikrát i více než jeden kotouček lepicí pásky.
 
Prohlášení o Cookies