Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Sháním - koupím

Aktuálně sháním nejraději výměnou za nějaké audio - tuzemské i zahraniční (zahraniční audio naleznete na mém novém webu Angelicaaudio - stačí zadat do vyhledávače):

- URGENTNĚ - dokážete někdo opravit televizi Bang-Olufsen Beovision MX7000? Starý model v krásném stavu. Bohužel se po zapnutí sám za chvilinku vypne. Po opětovném zapnutí se vypne ještě za kratší dobu. Jinak úžasný obraz, úžasný zvuk. Je to sakra těžký macek - cca 43kg, takže ideálně někdo z Prahy a blízkého okolí.

- sháním nějaké zánovní auto vhodné k transportu reprobeden - tj. něco jako Ford tourneo, transit, VW Caddy, Peugeot Partner a tak podobně. Bohužel to musí mít minimálně 5 míst (jinak by mne žena "zabila"). Ideálně výměnou za starší volvo S60, r.v.2005, 2.4i, 240 tis.km bez jediné závady - sice to jezdí super, je to spolehlivé, ale reprobedny se do toho prostě nevejdou - né že by v tom nebylo dost místa, ale má to malé víko od kufru a větší kusy tam tou dírou prostě nedám, přestože to je benzín, tak se dá mimo Prahu s lehkou nohou jet cca za 6,2-6,6 l/100km. Když se tomu šlape na krk, tak nejvyšší kombinovaná spotřeba včetně Prahy byla 8,3.

- nějakou starou, větší, funkční skartovačku,,, neválí se vám v kanceláři nevyužitá? klidně omlácená, ale taková, co má uchycení válců na obou stranách - tj. aby něco vydržela,,, ty malé šmejdy mají uchycení jen na jedné straně a samozřejmě nic nevydrží. Potřebuji nutně "vlastní výrobu řezanky z papírů" pro balení reproduktorů, reprosoustav atd...

- mobilní telefon se systémem Android - něco jako HTC Desire,,, případně mohu dát částečnou protihodnotou MDA Vario III (první majitel, kdysi koupeno od T-mobile za strašný ranec, originální balení, sice funkční, ale nějak mi to nechce načíst paměťovou kartu). Nutný větší display, aby se dalo slušněji operativně něco dělat na netu,,, takže žádný mrňavoučký mobílek.
Tak momentálně sháním staré CD přehrávače - něco ze začátku produkce CD disků. Už se mi podařilo sehnat Philips CD304, není to sice high-end, ale hraje sakra dobře (tedy přesněji řečeno - když se mu chce,,, je v něm nějaká závada, momentálně mi to řeší jeden kamarád, snad to bude o.k.),,, ale protože jsou ve zvuku z různých CD přehrávačů sakra rozdíly, tak bych si rád pořídil do poslechovky nějaké staré, hodně těžké CD přehrávače z osmdesátých a případně začátku devadesátých let,,,, kdyby se vám náhodou válel doma nevyužitý, tak se hlásím :-)))

Dále sháním další reprosoustavy Regent s patnáctipalcovými basáky.
Halu už jsem sehnal, ale jen do pronájmu a sakra daleko od Prahy, takže níže uvedený text stále platí:
Je mi jasné, že tohle je asi blbina sem psát.... ale kdyby byl někdo čistě náhodou stejný "magor" jako já a měl k dispozici nějakou stodolu na stejné straně Vltavy jako jsem já (Praha 9 a okolí), nějaký kus pozemku pro stavbu menší haly atd... prostě něco kde by se dala udělat větší poslechovka, sklad, dílna atd... Vzhledem k tomu, že štosuji reprosoustavy a reproduktory už i v ložnici, v dětském pokoji, po chodbách chodíme "uličkami" atd... tak "domácí vztahy s mojí paní domu" nejsou příliš ideální.... prostě se sem nevejdu... teda to je řečeno velmi mírně. No prostě koupil bych kus něčeho, kam bych se přesunul. Jenomže to by fakt musel být někdo kdo je stejně postižený, protože já za to nemůžu bohužel zaplatit nějakou "šílenou částku". Blbina - žejo? Každý kdo má něco takového na prodej to radši střelí za hromadu milionů. No ale samozřejmě že zadarmo to nechci. A pokud by se jednalo o halu v nějakém průmyslovém areálu, tak bychom se mohli bavit v relaci běžné tržní ceny.



Koupím jakékoliv reprosoustavy Tesla, Supraphon, Elektronika Praha. I poškozené nebo nefunkční. Dále i samostatné reproduktory Tesla. Prostě pokud máte čistě náhodou nějaké staré výrobky Tesla, které nepoužíváte, tak dejte vědět (zesilovače, gramofony, kotoučové magnetofony atd...). Třeba si něco od vás koupím nebo vyměním za něco co byste potřebovali zase vy.
Protože mne zajímá jak si různé typy zesilovačů rozumí s mými reprosoustavami Tesla, tak můžete nabídnout také zesilovače a receivery nejrůznějších značek. Ale pouze kvalitní starší výroby. O "hypermarketové šmejdy" ze současné produkce zájem nemám.


Dále jsem zřídil HIFI knihovnu. Jestli máte doma nějaké publikace o HiFi a můžete je postrádat, tak je zařadíme do knihovny - viz odkaz vlevo dole.
 
Prohlášení o Cookies