Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla RK 06

Jednoduchá "ošizená" reprosoustava,,, no spíš to není reprosoustava, protože je to osazené jedním širokopásmovým reproduktorem ARE 5604, takže tomu raději budu říkat reprobedýnka. Navíc je plastová. Rozměry 28,5 x 18,5 x 16 cm. Síťky jsou nacvaknuté na dvou caplících, takže je moc nedoporučuji vyndavat. Hned mi jeden křupnul - stářím plast zkřehnul. Komentář omezím pouze na "hraje to", i když zvuk ARE 5604 je docela příjemný,,, rozhodně by si tento reproduktor zasloužil lepší ozvučnici a ne plastový "šmejd".

Myslel jsem, že označení RK používal pouze Supraphon, ale to jsem se mýlil, protože tyto mají na štítku zezadu označení Tesla RK 06.
 
Prohlášení o Cookies