Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla Dixi (ARS 732)

Když jsem kdysi hledal informace o reprosoustavách Tesla Dixi, tak jsem nemohl nic najít. Tesla Dixi byl asi jen obchodní název, protože typové označení těchto reprosoustav je Tesla ARS 732. Rozměrově jsou stejné jako ARS 736 a ARS 731.(Z čelního pohledu se liší štítkem). Tj.šířka 69,5cm, výška 42,5cm, hloubka 12cm. Váha 9,2 kg. Osazení viz snímek zadního štítku, tj. 2x ARZ 668 a 2x ARE 466, výhybka řešena pouze jedním kondenzátorem. Vzhledem ke kvalitě použitých reproduktorů je jejich zvukový projev velmi příjemný.
 
Prohlášení o Cookies