Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla ARS 944

Tesla ARS 944, osazení: ARN 665, ARO 667, ARV 160, impedance 4 ohmy, váha 13,5kg, rozměry 50x34x30cm. Ozvučnice uzavřená v dýhovaném provedení.
Jak je z fotky zřejmé, tak osazení středů a výšek je totožné s typem ARS 844 (naprosto přesně) a s rozdílem pouze v impedanci i s typy ARS 840, ARS 850, ARS 641.
Podařilo se mi sehnat tyto reprosoustavy ve sbírkovém stavu, reproduktory jako nové a také ozvučnice je velmi, velmi slušná bez poškození. Zvukově jsou tyto reprosoustavy velmi příjemné. Koaxiální uspořádání je prostě znát. Proto jsem je také zařadil v mém "žebříčku poslechového vjemu" hodně vysoko, dokonce nad výborné ARS 1058. Nemohu si pomoci, ale pro moje uši je toto provedení výšek a středů výrazně příjemnější než kaloťáky u trochu modernějších typů.
 
Prohlášení o Cookies