Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla ARS 934

Reprosoustavy Tesla ARS 934 Osazení reproduktory stejné jako ARS 825 (tedy ARN 664 a ARV 161), ale tyto reprosoustavy mají kompletní masivní výhybku přišroubovanou na čelní stěně a také jsou výrazně větší - rozměry 50 x 34 x 30 cm, váha jedné reprosoustavy 11,5 kg. Vstup do vnitřního prostoru pouze přes otvory v přední desce. Zezadu vanička se šroubovacími konektory. Zvukově samozřejmě výrazně lepší než ARS 825.
Tento pár reprosoustav je v naprosto perfektním stavu, bez jediného škrábanečku, bez jediného ricnutí, síťky také perfektní (pouze chybí jeden odznáček).
Dělaly se jak dýhované (druhé foto), tak i potažené pevnou plastovou folií (ty tmavší). Každopádně se jedná asi o vůbec nejlepší dvoupásmovky z československé produkce. Monumentální basový projev, o kterém si reprosoustavy jako ARS 1014 mohou nechat jen zdát.
 
Prohlášení o Cookies