Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla ARS 9228

Tesla ARS 9228 je jedna z nejmenších třípásmových reprosoustav, trošku modernějšího typu. Impedance 8 ohmů. Rozměry 46 x 26 x 22 cm. Váha 7,8 kg.
Vhodné samozřejmě k ozvučení malých prostor. Tak nějak asi do panelákového pokojíku :-))). Sousedům to vadit nebude. Podle mne by si určitě basový reproduktor zasloužil větší ozvučnici. Ale to při návrhu této reprosoustavy určitě nebylo cílem, cílem bylo vytvořit "malou" třípásmovku. Uvnitř tlumeno bublinkovým igelitem. Zezadu kruhové černé vaničky se šroubovými konektory na kabely. Vstup do ozvučnice pouze přes otvory pro repro.
Další verze tohoto typu je s bassreflexem - na druhé fotce.
 
Prohlášení o Cookies