Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla ARS 850

Rozměry 96 x 56 x 36cm (prakticky stejné jako ARS 641, ale bez spodní části, kde je u 641 zesilovač), váha o trochu nižší - nevážil jsem je, ale bude to cca 50kg. Reproduktory: středy a výšky stejné jako u ARS 641 (tj. koaxiálně ARV 160 na ARO 664), basový ARN 930.
Když pustíte nějakou skladbu obsahující nízké tóny, tak bez problémů hned uslyšíte, jak se rozezní nábytek, zrcadla, skleněné vitríny, obrazy atd... "jdou sakra odspodu".

Použitý hlubokotónový reproduktor ARN 930 má totiž neuvěřitelný „basový projev“. Kdo ho nikdy neslyšel, tak si vůbec nedokáže představit co mám na mysli.
Tyto reprosoustavy byly původně určeny pro klubová ozvučení a v běžném prodeji se téměř nevyskytovaly. Nebylo jich vyrobeno velké množství. Díky svému „neuvěřitelnému“ hlubokotónovému projevu jsou velmi vyhledávané a také patřičně ceněné. Bohužel sehnat pár ve výborném stavu je „jaksi obrovské štěstí“.
Já mám sice momentálně asi 6 párů, ale v perfektním původním stavu jsou z nich pouze tři páry. Dva v provedení plastová tapeta a jeden pár v provedení dýha. Na ostatních párech se vždy „podepsal nějaký iniciativní hifista“.
Rozhodně si nemyslím, že by to byly „nějaké nejlepší reprosoustavy“,,, to určitě ne,,, mají své limity zejména díky použitým výškovým reproduktorům, výhybce atd… Ale díky svému objemu a především použitému hlubokotónovému reproduktoru budete velmi těžko hledat něco, co by hrálo „tak brutálně odspodu“…. Tedy pokud vůbec něco takového na světě existuje .