Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla ARS 820

Tesla ARS 820 jsou sice malé, ale velmi kvalitně zpracované reprosoustavy.
Tyto malé reprosoustavy si velmi snadno spletete s reprosoustavami Supraphon RK 09. Mají totiž velmi podobné rozměry a vzhled. Pokud budou chybět štítky, tak k jejich rozpoznání pokud nemáte po ruce metr můžete použít to, že mají sundavací síťky a nemají šroubovanou zadní desku jako Supraphony. Tesly jsou vybavené tlumícím materiálem a především mají kompletní výhybku!!! Supraphony jsou vybaveny pouze jedním krabicovým kondenzátorem, předřazeným výškovému reproduktoru. Takže pokud máte možnost volby, tak jednoznačně doporučuji Tesla ARS 820. Také přišroubování zadní desky není u Supraphonu ideální řešení.
Technické údaje:


4 ohm/10VA
rozměry 33x20,5x22cm, sundavací síťka.
osazení ARV 161, ARN 567
Důležité je upozornit zejména na to, že tyto reprosoustavy Tesla mají kompletní výhybku!!! narozdíl od podobného modelu Supraphon RK 09, který má pouze jeden krabicový kondenzátor předřazený výškovému reproduktoru.
 
Prohlášení o Cookies