Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla ARS 745 S

Tesla ARS 745 S je rozložená sada reproduktorů, součástek a plánku na výrobu reprosoustavy. Osazení a rozměry jsou velmi podobné typu ARS 744, jenomže je použit jiný středový reproduktor.
Osazení: 2 basové reproduktory ARZ 668, středy ARE 689, výšky ARV 081.
Materiál ozvučnice laťovka 20mm. Velmi zajímavý je tvar předního rámečku, který je udělaný přesně podle plánku a výrazně se liší od reprosoustavy ARS 744. Povrchová úprava je samozřejmě na volbě stavitele a v tomto případě je také dost "zajímavá" (bez komentáře) - tj. textilní tapeta "Mozart" (tedy alespoň myslím, že se tomuto vzoru takto říká). Posuďte sami.,,, tedy na fotce můžete posoudit jenom vzhled. Já tady mohu posoudit zvukový projev a o jeho kvalitě vypovídá zařazení reprosoustavy v levém panelu.
Jo - je to moje "krevní skupina" hraje to sakra dobře. No ono to už vyplývá z volby osazení. Takovéto reprosoustavy se totiž dají poslouchat 24 hodin denně, aniž by to na vás zanechalo trvalé následky :-)))