Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla ARS 1058

Z manuálu:
ARS 1058 (1054) je třípásmová reproduktorová soustava o vnitřním objemu 50 litrů s vyváženou reprodukcí. Přenos nízkých kmitočtů zajišťuje nízkorezonanční reproduktor o průměru 312mm. K přenosu středních kmitočtů je použit středotónový reproduktor o rozměrech 123x123mm. Vyzařování vysokých kmitočtů zajišťuje vysokotónový reproduktor s hemisférickou membránou. Ozvučnici soustavy tvoří zcela uzavřená skříň. Povrch skříně je zušlechtěn dýhováním.....atd... atd.

Zkráceně: "hraje to fakt super"
Reproduktory: ARN 8608, ARZ 4608, ARV 3608
Rozměry: 68x40x29 cm bez sítěk
Rozhodně stojí za to si je poslechnout!!! Povrchová úprava dýha, podle mého názoru super "obývákové" reprosoustavy - narozdíl od RS 638, ale možná by to chtělo o pár litrů větší objem (na úrovni RS 638).
 
Prohlášení o Cookies