Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Supraphon RK 60

Přivezu je v neděli večer - už se na ně strašně těším,,, basák ARO 835 tady totiž ještě v žádných reprosoustavách nemám.
Mělo by to být osazené ARO835,ARE667,ARV261
Ozvučnice samozřejmě dýhovaná. Rozměry 70 cm výška, 45 cm šíře, 35 cm hloubka + nožičky.
Basák ARO 835 má sice jen 10W (15W špičkový maximální příkon), ale citlivost 96dB a průměr 34cm.... jsem zvědavý jaký bude zvuk.
Bohužel je poškozený jeden ARV 261 - tak pokud by ho někdo měl.... (já jsem ten co jsem tady měl přenechal asi před měsícem někomu jinému,,, což byla z tohoto pohledu docela chyba)

Tak už je tady mám - přivezl jsem je včera - tj. 13.9.2009. V naprosto perfektním sbírkovém stavu, prakticky bez jediného škrábanečku. Zvuk je naprosto úžasný. ARO 835 si zaslouží pochvalu,,, kam se na něj hrabou běžné "gumáky"!!!

A pokud by někdo měl pocit, že 10W reproduktor není schopen pořádně hrát, tak se sakra plete - jeho citlivost je 96dB a tato hodnota teda určitě není přehnaná. Když jsem si je tady zkoušel na příjemnou docela rozumnou hlasitost a pak jsem místo nich zapojil gumáky - při stejné pozici "volume" zesilovače, tak jsem myslel, že je někde chyba, ty další reprobedny nehrály,,,, protože se prostě gumáky nerozhýbaly tak malým výkonem, který byl pro ARO 835 úplně dostatečný. Skutečně úžasný reproduktor - to se musí slyšet.