Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Supraphon RK 09

Tyto malé reprosoustavy Supraphon RK 09 si velmi snadno spletete s reprosoustavami Tesla ARS 820. Mají totiž velmi podobné rozměry a vzhled. Pokud budou chybět štítky, tak k jejich rozpoznání pokud nemáte po ruce metr můžete použít to, že nemají sundavací síťky jako Tesly, ale mají přišroubovanou zadní desku. Nejsou vybavené tlumícím materiálem a především nemají kompletní výhybku jako mají Tesly!!! Supraphony jsou vybaveny pouze jedním krabicovým kondenzátorem, předřazeným výškovému reproduktoru. Takže pokud máte možnost volby, tak jednoznačně doporučuji Tesla ARS 820. Také přišroubování zadní desky není u Supraphonu ideální řešení.
Technické údaje:
Rozměry - 35 x 21,5 x 20,5 cm
4 ohm/ 10VA
osazení - ARV 161, ARN 567

Ale přestože název reprosoustav je Supraphon RK 09, tak na manuálu a záručním listu je všude uvedeno Tesla Litovel. Tyto reprosoustavy co jsou na fotkách byly koupeny dne 22.února 1978 v domácích potřebách Chabařovice a byly vyrobeny v srpnu 1977 (údaje ze záručního listu).

Z manuálu:
Použití-
Reproduktorová soustava RK 09 je vhodná pro reprodukci hudby a řeči v bytovém interieru.Skříň lze výhodně umístit např. do regálu nábytkových sestav, nebo do knihovny mezi knihy. Soustava je vhodná pro monofonní i stereofonní reprodukci. Lze ji použít jako vnější reproduktor k magnetofonům, gramofonům a radiopřijímačům.
Popis-
Reproduktorová soustava je dvoupásmová. Přenos hlubokých kmitočtů zajišťuje reproduktor typu ARN 567. K přenosu středních a vysokých kmitočtů je použit vysokotónový reproduktor ARV 161. Ozvučnici tvoří skříň na přední straně potažena průzvučnou tkaninou. Povrch skříně je dýhován, provedení ořech, mahagon nebo stříkán v pastelových barvách. Pevnou součástí reproduktorové soustavy je připojovací šňůra, která je zakončena vidlicí dle ČSN 35 4622.
 
Prohlášení o Cookies