Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Supraphon ARS 845

Dvoupásmové reprosoustavy s osazením: ARN 668 (dva kusy paralelně) a ARV 168 (dva kusy paralelně), výsledná impedance 4 ohmy.
Rozměry reprosoustav: 66 x 41 x 25 cm. Váha jedné reprosoustavy 12,6 kg.
Přestože je reprosoustava na svůj rozměr velmi lehká (například ve srovnání s ARS 840 nebo 1PF 067 08) a není tedy tak "festovní", tak jsou tyto reprosoustavy zvukově velmi příjemné. Nemají ani plnohodnotnou výhybku, pouze jeden kondenzátor. Ale kvalita použitých reproduktorů ARN 668 ve spojení s dostatečným vnitřním prostorem uzavřené ozvučnice vyvažuje ostatní nedostatky. Nehrají nijak vyjímečně, nedosahují "výrazně nízkých" kmitočtů atd..., ale prostě jsou na poslech příjemné. Alespoň pro moje uši.
Například ARS 825 se zhruba stejným (tedy polovičním) osazením čtyřohmovými reproduktory nedosahují zvukově těmto reprosoustavám ani po kolena :-)))
 
Prohlášení o Cookies