Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

RS 534 Elektronika Praha

Nový kousek do sbírky, už je mám v poslechovce - přivezl jsem je dnes - tj. 10.1.2010. Jedná se o dost "neobvyklé" řešení od Elektroniky Praha se zdvojenými basovými reproduktory. Ještě jsem je neotevřel, tak zatím pouze rozměry a váha:
80 x 32 x 28cm, váha bez sítěk 16,6 kg.
A jak jsou na tom zvukově.... sice jsem tušil, že zdvojený basák bude znát.... ale to co předvádějí mne přinutilo změnit pořadí reprosoustav....z mého pohledu to jsou zatím nejlepší reprosoustavy od Elektroniky Praha. Optimální objem pro basové reproduktory je sakra znát a pro moje uši hrají lépe než RS 638.
Sehnal jsem další pár - tentokrát RS 538, takže osmiohmové. Liší se kromě impedance také zadními konektory, které vyčnívají z ozvučnice a jsou šroubovací narozdíl od typu RS 534, který má klasickou reproduktorovou zásuvku utopenou za otvorem v zadní stěně ozvučnice (jak je u typů RS běžné).
 
Prohlášení o Cookies