Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

RS 334 Elektronika Praha

RS 334 výrobce Elektronika Praha. Rozměry 57(55,5) x 32 x 25 cm. Váha jedné reprosoustavy bez sítěk 12,3 kg. Osazení ARV 3604, ARZ 4604, ARN 6604 a u novějšího typu ARN 6614 s lakovanou membránou. Přestože se vám to určitě nebude zdát originální, tak ten novější typ skutečně originální je a tento reproduktor je původní! Pravděpodobně se jedná o jednu z posledních reprosoustav tohoto typu, kdy byla osazená novějším typem reproduktoru. Některé reprosoustavy mají rámečky sítěk uchycené na suchých zipech, některé na plastových "knoflících-trubičkách".
 
Prohlášení o Cookies