Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Delicia Music 30 W

Osazení 2x ARO 835 a 2x ARE 667, impedance 8 ohm, rozměry 128 x 46 x 25 cm, váha 31 kg bez futrálů. Dovnitř se musí přes přední desku, která je asi na milion šroubů a šroubečků,,, když jsem to tam vrátil tak mi jich stejně hrst ještě zbyla :-))) Jsou tam totiž horní dvě lišty, postranní lišty, dolní dvě lišty a přes ty lišty jsou ještě ty hliníkové destičky s nápisy. A když všechny tyto lišty odšroubujete, tak se ještě musí odšroubovat vlastní čelní deska :-))) No šroubků asi jako v raketoplánu :-)))
 
Prohlášení o Cookies