Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Reprosoustavy - moje sbírka

Některé reprosoustavy mám natrvalo zapojené, ale některé mohu po domluvě vyměnit za jiné nebo přenechat. Reprosoustavy jsem seřadil sestupně (na panelu vlevo) podle mého subjektivního názoru - jak hrají. Prostě nahoře ty úžasné a dokonalé,,, až k těm menším, které samozřejmě nemohou mít vzhledem ke svým rozměrům stejné parametry. Pokud změním názor, tak pořadí samozřejmě zase trošku změním. Zrovna jako jsem to udělal teď, když jsem zapojil ARS 1058 a zařadil jsem je až za RS 638 (komentář v textu u jednotlivých reprosoustav). Ale upozorňuji, že se jedná pouze o můj subjektivní poslechový dojem a že někomu jinému to může připadat špatně seřazené.
 
Prohlášení o Cookies