Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

PRODEJ

Protože se mi v průběhu mnoha let moje milované audio doma i ve skladu "rozrostlo" do "slušného objemu", tak jsem se také musel občas s některými kousky z prostorových důvodů "rozloučit". Samozřejmě nejdříve s těmi, které jsem nezařadil do sbírky nebo jsem je měl v daném provedení ve více exemplářích.

Postupem času se však na mne začínalo obracet stále větší množství zájemců o staré audio a množství prodaného audia stále narůstalo. Proto se stalo to, co "jsem jen tak kdysi zmínil v souvislosti s Angelicou"..... tj. z čistě sběratelského zájmu se stala "firma".... tj. ANGELICAAUDIO. A mým logem je právě Angelica - kterou vidíte na mých webech v pravém horním rohu.

Máte-li tedy zájem o stará, ale kvalitní audiozařízení, tak se podívejte na nabídku na novém webu www.angelicaaudio.cz
Momentálně mám skladem více než 1.000 reprosoustav, cca 500-600 zesilovačů, tunerů, CD přehrávačů, magnetofonů a dalších audiokomponent jako sluchátka, mikrofony, mixážní pulty, equalizery, kabely, konektory atd... atd...
Bohužel jsem však zatím na tuto činnost sám, takže nejsem fyzicky schopen zveřejnit na webu či facebooku vše co je momentálně k dispozici. Proto pokud jste v nabídce nenašli zrovna to co potřebujete - tak mne prosím kontaktujte... je totiž dost dobře možné, že to sice mám, akorát jsem to nestíhal uveřejnit v nabídkách :-).
S rozvojem nových způsobů komunikace - zejména "sociálních sítí" se "jaksi snažím přizpůsobit" a začal jsem využívat také Facebook. Takže pokud máte na Facebooku registraci, tak se podívejte na mojí novou stránku, kde uveřejňuji nově odzkoušená zařízení (videa, fotografie) ihned po odzkoušení. Vítány jsou také Vaše fotografie, videa a další příspěvky - samozřejmě týkající se kvalitních a krásných audiozařízení.
 
Prohlášení o Cookies