Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Tesla M2405S

Tesla Pardubice - magnetofon M2405S stereo. Vyráběné v kooperaci s polskou Unitrou.

M2405S je síťový stereofonní čtyřstopý magnetofon s rychlostmi posuvu pásku 19,05 a 9,53 cm/s. Je přizpůsoben pro vodorovnou i svislou provozní polohu. Umožňuje reprodukci stereofonních i monofonních programů z nahraných pásků a záznam vlastních stereofonních i monofonních programů na pásek z rozhlasového přijímače, gramofonu, mikrofonu, případně z jiného magnetofonu. Při záznamu je možný hlasitý příposlech zaznamenávaného programu.
Magnetofon je vybaven dvěma vestavěnými kontrolními reproduktory a zásuvkami pro připojení vnějších reproduktorových skříní, případně sluchátek. Snímaný program z pásku lze též reprodukovat přes rozhlasový přijímač nebo výkonový zesilovač, případně jej lze přepsat na pásek jiného magnetofonu.
Kromě základních funkcí umožňuje magnetofon provádět synchronní nahrávky (duoplay) a vícenásobný přepis programu ze stopy na stopu s přidáním doplňujícího programu (multiplay).
Pro volbu druhu provozu slouží šestipolohový otočný přepínač. Klávesnice pro řízení pohybových funkčí a zapínání záznamu je přizpůsobena pro snadnou obsluhu v obou provozních polohách. Při stereofonním provozu je řízení záznamové úrovně, hlasitosti a zabarvení zvuku samostatné pro každý kanál. Tlačítkový přepínač vstupních zásuvek umožňuje při zvukových montážích a trikových záznamech střídavé zapínání mikrofonu a jiného zdroje programu bez odpojování šňůry mikrofonu. Průhledný kryt ... atd.. atd..
Kvalita toho co jsem natočil je mizerná, ještě to samozřejmě předělám, musím sehnat vhodný přístroj na natáčení videa. Berte to jako první pokus vložit na web "pohyblivé obrázky".
 
Prohlášení o Cookies