Většinu toho co mohu prodat, vyměnit atd.. (prostě přenechat někomu jinému) najdete v rubrice "VYMĚNÍM-PRODÁM" - odkaz v panelech na levé straně. Pokud zde nebude zrovna to co sháníte, tak mi písněte maila. Některé věci tam nejsou uvedeny nebo mohou být k dispozici u mých audiopřátel.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

Rozhlasový přijímač Special 47 (1946-1949)

Výrobce Corona - Miloš Jaňour Praha.
Jednookruhový, 2+1 elektronkový přijímač s přímým zesílením k napájení ze střídavé sítě. Dva paralelní odlaďovače v rozsahu středních vln, řízené změnou kapacity a řazené do anténního obvodu volbou zdířky, laděný okruh indukčně vázaný na obou rozsazích s anténou, na středních vlnách vazba proměnná ve dvou skočích, pentoda jako audion s kapacitně řízenou zápornou zpětnou vazbou, odporová vazba s koncovou pentodou, dvoucestné usměrnění anodového napětí, přípojky pro gramofonouvou přenosku a další reproduktor s velkou impedancí.

Schéma a podrobnější technické info na vyžádání.
 
Prohlášení o Cookies